"Nasza firma specjalizuje się w promocji niszowych piw i alkoholi regionalnych w Zakopanem oraz Krakowie. Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona klientów, którym chcemy przybliżyć regionalne smaki trunków i gorzołek, które są alternatywą dla niskiej jakości komercyjnych produktów. 

      Jesteśmy na rynku alkoholi od wielu lat i staramy się nadążać za trendami w świecie! Dodatkowo Nasza kadra pracownicza przechodzi szkolenia w zakresie nowych produktów, piw oraz wódek regionalnych aby jak najlepiej pomóc Klientowi wybrać coś specjalnie dla siebie.

    Dodatkowo zajmujemy się tworzeniem nowych marek alkoholi oraz piw regionalnych, wyprodukowanych specjalnie dla Naszych sklepów. Każda Nasza butelka robiona jest z ogromnym zaangażowaniem całej rodziny, gdzie przykładamy szczególną uwagę do jakości i smaku! Bez zbędnych ulepszaczy i uzdatniaczy, odnajdziecie w Naszych alkoholach wyjątkowy smak i aromat.

    Nasze sklepy zlokalizowane są zarówno w Zakopanem na ul. Nowotarskiej 3a oraz ul. Piłsudskiego 2c, gdzie oferujemy szeroki wybór śliwowic, wódek Zbójeckich jak i piw regionalnych oraz w Krakowie na żydowskim Kazimierzu (ul. Miodowa 28a).

                      Zapraszamy serdecznie, do próbowania nowych smaków oraz życzymy miłych zakupów."

 

Treści umieszczone na tej stronie internetowej
przeznaczone są dla osób pełnoletnich.
Czy masz ukończone 18 lat?

Nie