Hajernia Złota – Złoty Zwycięzca VI Warsaw Spirit Competition 2023!

Jesteśmy niezmiernie dumni i podekscytowani, ogłaszając, że nasz wyjątkowy trunek, Wódka Hajernia Złota, zdobyła najwyższe wyróżnienie – złoty medal na VI Warsaw Spirit Competition 2023. To dla nas wyjątkowy moment, który nie tylko podkreśla jakość naszego produktu, ale również umieszcza naszą markę w ścisłej czołówce mocnych alkoholi nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowej.

Wódka Hajernia Złota, zdobyła najwyższe wyróżnienie – złoty medal na VI Warsaw Spirit Competition 2023.

Warsaw Spirits Competition to coroczne wydarzenie, które gromadzi najbardziej wybitnych producentów i ich produkty z branży alkoholi mocnych. Złoty medal dla naszej Wódki Hajernia Złota jest potwierdzeniem nie tylko doskonałego smaku, ale także staranności, z jaką tworzymy nasze trunki. To wyjątkowe wyróżnienie sprawia, że czujemy się zaszczyceni i inspiruje nas do dalszego doskonalenia.

Złoto zdobyte na VI Warsaw Spirit Competition 2023 to dla nas nie tylko potwierdzenie wysokiej jakości, ale także zobowiązanie do dalszego doskonalenia naszych wyrobów. Dziękujemy naszym wiernym klientom za wsparcie oraz zaufanie, które nam okazują. To dla was, naszych koneserów, tworzymy najwyższej jakości alkohole, które dostarczają niezapomnianych chwil.

Niech ten złoty medal będzie zaproszeniem do odkrywania świata smaków z Wódką Hajernia Złota. Cieszymy się, że możemy dzielić się z wami tym wyjątkowym osiągnięciem i obiecujemy, że nasza pasja do doskonałości będzie trwała nadal. Dziękujemy za to, że jesteście częścią naszej historii i zachęcamy do podążania razem z nami w kulinarną podróż przez świat Hajernia Złota. Pyrsk!